Asfalt

ALT EMPORDÀ
ASSOCIACIÓ ATLÈTICA MITJA MARATÓ FIGUERES
Delegat : Francesc Pous Dunjó
Sant Llàtzer, 1 bx
17600 FIGUERES
webwww.mitjafigueres.org
@info@mitjafigueres.org

ASSOCIACIÓ ESPORTIVA ATLETISME VENTALLÓ
Presidenta : Elena Poquet Abadal
Pardal, 8 A
17130 L’ESCALA
webwww.clubatletismeventallo.blogspot.com
@atletismeventallo@gmail.com

CLUB ATLETISME FIGUERES
Delegat : Antoni Roca Fernández
Plaça dels voluntaris s/n. Polisportiu Municipal
17600 FIGUERES
webhttp://www.atletisme.org
@:tonirocaf@gmail.com

 

 

BAIX EMPORDÀ
ASSOCIACIÓ ATLÈTICA PALAMÓS
President : Xavier Cugat i Gonell
Gaspar Matas, 11
17230 PALAMÓS
webwww.atletismepacsa.blogspot.com
@Josep.carballude@calonge.cat

CLUB ATLÈTIC PALAFRUGELL – GIRONA COSTA BRAVA
President : Lluis Pagès Boix
Estadi Municipal – C/ Ample 107
17200 PALAFRUGELL
webwww.capalafrugell.cat
@: capalafrugell@gmail.com

CLUB ATLÈTIC SANTA CRISTINA D’ARO
President : Jaume Quintana Leria
Pavelló d’Esports Municipal
17246 SANTA CRISTINA D’ARO
@clubatleticsantacristina@gmail.com

 

LA CERDANYA
CLUB ATLETISME PUIGCERDÀ
Delegada : Pedro Pérez-Chirinos López
Hostal del Sol, 19A  2n 1a
17520 PUIGCERDÀ
webwww.facebook.com/Club-Atletisme-Puigcerda-
@atletismepuigcerda@hotmail.com

 

GIRONÈS
CLUB ATLETISME GIRONA
President : Xavier Avellana Revuelta
Av. Montilivi, s/núm.  CAMP DE FUTBOL
17003 GIRONA
webwww.atletisme.com/girona
@narciscd@gmail.com

CLUB ATLETISME IDEM SALT
Delegat : Mohamed Nabil Kacemi
Balmes, 1  3r
17002 GIRONA
webwww.associacioidem.com
@info@associacioidem.com

CLUB ATLETISME SALT
President : Antonio Parra Alejo
Pavelló Polisportiu / Països Catalans s/n
17190 SALT
* Esports Parra, S.L.
Plaça Calvet i Rubalcaba, 10

COLLA EXCURSIONISTA CASSANENCA
Delegat : Albert Rutllan del Val
Dolors, 12
17244 CASSÀ DE LA SELVA
webwww.lacolla.cat
@atletismecassa@gmail.com ; info@lacolla.cat

ESPORTIU ESPORTS PARRA
President : Antonio Parra Alejo
Migdia, 1
17002 GIRONA
webwww.esportsparra.com
@info@esportsparra.com

GRUP EXCURSIONISTA I ESPORTIU GIRONÍ
Delegat : Antoni Mayoral Simón
Complex Sant Narcís, c/ Empúries, 47
17005 GIRONA
webwww.geieg.cat
@atletisme@geieg.cat

 

LA GARROTXA
CLUB ATLETISME OLOT-TERRA DE VOLCANS
Delegat : Manel Rodríguez Burch
Av. República Argentina, 8
17800 OLOT
webwww.clubatletismeolot.com
@info@clubatletismeolot.com

CLUB NATACIÓ OLOT
Cap de Secció : Joan Domenech i Colomer
Av. Pere Badosa, s/n.
17800 OLOT
webwww.cnolot.cat
@administracio@cnolot.cat

 

LA SELVA
ASSOCIACIÓ CULTURAL I ESPORTIVA RIUDELLOTS
Delegat : Xavier Boadas Crehuet
Pineda, s/núm.
17457 RIUDELLOTS DE LA SELVA
webwww.aceriudellots.net
@aceriudellots@gmail.com

CLUB ATLETISME LA SANSI
President : José Luís Blanco Quevedo
Sant Buenaventura, 35 pis 1r 1a
17310 LLORET DE MAR
webwww.lasansi.com
@lasansi@lasansi.com

CLUB ATLETISME LLORET-LA SELVA
President : Manel Fernández Iruela
Pistes Municipals d’Atletisme – Av. Rieral, s/n
17310 LLORET DE MAR
@esports@selva.cat

CLUB D’ATLETISME OLÍMPIC FARNERS
Delegat : Mostafa Lachkar Said
Verge Maria, 3
17430 SANTA COLOMA DE FARNERS
webwww.olimpicfarners.blogspot.com.es
@olimpicfarners@gmail.com
GRUP FONDISTES BLANES
President : Toni Rodríguez Escoll
Av. Els Pavos, 34  casa B 16
17300 BLANES
webwww.blanes.cat/fondistes
@fondistes@blanes.cat

 

PLA DE L’ESTANY
CLUB ATLETISME PORQUERES
Delegat : Ferran Gutierrez Deulofeu
C/ Montseny, s/n  (Pavelló Municipal)
17834 PORQUERES
webwww.club-atletisme-porqueres.jimdo.com
@clubatletismeporqueres@gmail.com

CLUB NATACIÓ BANYOLES
Delegat : Jordi Roca Serra
Passeig Antoni Gaudí, 3
17820 BANYOLES
webwww.banyoles.cat
@atletisme@cnbanyoles.cat